Prosinec 2014

Hinamori and Hibiki kiss

27. prosince 2014 v 21:06 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Tak jsem to konečně dodělala :D Podle mě se to Hibikimuz Fairy Tailu vůbec nepodobá :/ a taky si myslím, že jsem to celkově mohla nakreslit lépe :/ Ale třeba příště to bude lepší :)
Snad se aspoň trochu líbí :))


Povánoční výkec + překvápko :))

27. prosince 2014 v 19:21 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Hój všichni!!! ^^
Tak jsem se konečně dostala na pc ^^ Tak co, jak dopadli Vánoce? Všechno ok? A co jste dostali??? Já dostala učebnici Japonštiny ♥ (do té jsem se úplně zamilovala :)) a dále jsem dostala knihy: Jak kreslit Fantasy a Jak kreslit draky (nějak tak se to jmenuje XD) a hlavně ten můj vytouženej GRAFICKEJ TABLET! :DDD Mno a jak by se dalo ode mne čekat, hned jsem se dala do kreslení ^^ Nedávno jsem si vymyslela postavu do Fairy tailu (tu sem dám taky a to buď ještě dnes nebo zítra či pozítří :)) a hned jsem k ní začala vymýšlet povídku :D Ještě nevím, zda ji sem dám, ale nejspíš jo až ji budu mít více promyšlenou. Mno a tam je jedem moment, kdy se bude líbat s Hibikim ^^ Jáj, jsem zapomněla napsat, jak se jmenuje O_o Jmenuje se Hinamori Arakawa, bližší info o ní zde dám až budu mít nakreslené její fullbody. Mno ale teď k tomu momentu, kde se líbají :)) Já jsem to musela hned nakreslit, tak sem ten obrázek dám. Jsem to ale hodná duše ^^ XD Je to zatím jen takový "náčrt", ale i tak doufám, že se vám to bude líbit :))

Proč je to tak barevné? To proto, abych se v tom vyznala :D Jinak doufám, že se to aspoň trochu Hibikimu podobá XD

Christmas time ;)

24. prosince 2014 v 12:10 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Ahoj všichní!
Protože je dnes 24.12 a to znamená Vánoce, připravila jsem si včera pro vás menší vánoční obrázek :D A samozřejmě i speedpaint XD Ten musí být, když josu ty vánoce :D Už to tu nebudu sdržovat (páč nevím, co sem psát XD)

Měla tam být i pozadí, ale to už se mi nechtělo dělat XD


Mo jinak, já se strašně moc těším, až si budeme rozbalovat dárky XD Protože chci vidět reakci mé sestry na to, co jsem ji koupila, páč letos je to asi to nejlepší, co jsem ji za celé roky mohla dát XD A taky se těším, protože asi dostanu grafický tablet *vítězně se usměje* :DD
Přeji vám veselé vánoce, bohatého ježíška a šťastný nový rok! :))

Dívka s lukem

21. prosince 2014 v 21:23 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Nedávno jsem taky, jako takový "trénink", nakreslila jednu postavu. Je to nějaká, nejpojmenovaná, dívka s lukem ^^ Nevím jak vám, ale mě se to celkem líbí :)) Taky jsem zde poprvé zkoučela udělat odlesky :D Taky se to celkem povedlo :) Mno, ale posuďte sami, když si to tu chválím sama, je to o ničem XD A mimochodem, mám ji tu s pozadím i bez, takže vám sem přihodím obojí :D

Harumi Miyoshi

18. prosince 2014 v 21:04 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Hoy všichní!!
Nedávno mi jedna má kámoška nakreslila mou Harumi na papír, a tak jsem se rozhodla ji obkreslit v pc :DD Zkousila jsem si zde stínování pomocí nástoje "Blur", kterým se dají rozmazávat ostatní štětce. Nevím jak vám, ale mě se to celkem líbí :D A samozřejmě nesmí chybět speedpaint XD To bych totiž potom nebyla já XD

Konec světa???

16. prosince 2014 v 16:17 | Harumi - chan |  Harumi's diary
Ahoj všichni!
Dnes ve škole jsem si v Životním stylu říkali něco o civilizačních chorobách a tím jsme tak trochu nakopli téma o našem životním prostředí, jak si znečišťujeme ovzduší a pod. Díky tomu mě napadlo napsat tenhle článek. Pamatujete si, jak v roce 2012 hrozili koncem světa a to jenom proto, že skončil Mayský kalendář? No a vlastně i v ty předchozí roky mělo být několik konců světa, ale prostě se nic nestalo. Jenom tím vystrašili spoustu lidí. Stalo se, že pár lidí i kvůli tomu spáchalo sebevraždu. Já osobně jsem tomu nevěřila, myslím, že kdyby měl být konec světa, vypadalo by to trochu jinak. Já spíše zastupuji teorii, že my se zničíme sami. Tohle téma se taky celkem často objevuje na internetu či v novinách a časopisech. Např. teď tu vedle sebe mám jedno číslo Enigmy, ve které o podobném tématu píšou.


Ikebana

13. prosince 2014 v 20:17 | Harumi - chan |  Japonsko a jeho ctnosti
Co to vlastně je?
Ikebana je japonsé umění aranžování květin. Ikebana doslova znamená oživené květiny.

Japonská ikebana se snaží vytvořit harmonii barvy, rytmu a lieární konstrukce, zatímco lidé žijící na západě se snaží zvýrazňovat barvy a množství květin, soustředí svou pozornost na krásu květů. Ikebana věnuje pozornost listům, stonkům, váze a květům. Japonská ikebana používá jako rozměry tři linie alergorizující nebe, zemi a lidstvo.


X-mas girl

13. prosince 2014 v 16:41 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Hey hou!
Protože se blíží ty Vánoce, rozhodla jsem se nakreslit něco vánočního ^^ Původně jsem chtěla nakreslit nějakého santu, soba a sněhuláka, ale nakonec z toho vznikla tahle holčina :) No a jinak, už jsem vylepšila ten Kesidin skill do SAO :D Zatím ho mám jen na papíře, ale až ho nakreslím, hned ho sem šupnu. Na to se můžete spolehnout...

Harumi

8. prosince 2014 v 21:34 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Nu a přišel čas sem přidat další mé starší obrázky :) Snad mě za to neukamenujete Q_Q

Tady je Harumi a její starší bratr Rei ^^ Je to jejich setkání po velmi dlouhé době. Pokud se mi bude chtít, tak bych začala psát povídku o Harumi, vlastně to i plánuji, ale nevím na kdy, jelikož se mi do toho moc nechce...

A poslední :) Myslela jsem, že jich je víc, ale mýlila jsem se.
Tenhle obrázek se mi podle mě povedl ^^ AŤ si kdo chce myslí co chce, mě se prostě líbí :)

SAO skill

8. prosince 2014 v 21:12 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Muhahá!!! Dnes ráno mě napadl dobrej nápad na skill pro Kesidy do SAO. Už jsem ho nakreslila, ale ještě není zcela vyvinutý, je to jen začáteční verze, kterou se chystám dále vylepšovat. Podle mě je to zatím takové... "prázdné a suché". Není to tak dobře vypracované jako skilly postav SAO. Ale tak, jak jsem psala, je to začáteční verze. Přiznám se, že s ní mám hódně, ale opravdu hódně plánů :D Před chvílí jsem vymyslela, že jí přidám fialový melír, jelikož fialová je má i její nejoblíbenější barva. ^^ No a vidíte, stále je ve verzi vývoje :)) Byla bych ráda i přesto, že ještě není dokončená, kdyby jste mi k ní napsali váš názor, co bych měla přidat popřípadě změnit či ubrat apod. Určo jste si všimli, že je celkem podobná na mou OC do Naruta Harumi. Je to tak schválně, jelikož to ona je, jen má jiné jméno :) Dala bych jí stejné, ale mě se moc líbí jméno Kesidy, tak jsem ho chtěla dát nějaké mé hlavní OC ^^ Jinak, sestra mi říkala, že vipadá jak roztleskávačka :/ to přesně nechci, takže proto je ještě ve fázi vývoje :)

Základní info o Japonsku

8. prosince 2014 v 20:47 | Harumi - chan |  Japonsko a jeho ctnosti

Japonsko

Japonsko je ostrovní země ve východní Asii. Japonsko má 129 434 964 a více obyvatel. Jméno Japonska doslova znamená Země vycházejícího slunce. Symbolem Japonska je sopka Fudži. Hymna Japonska se jmenuje Kimi ga yo. Japonsko je velmi známé uměním krásného písma - kaligrafie. Dále origami (papírové skládačky), komiksy - manga, uměním aranžování květin - ikebana a čajovými obřady. Japonsko je také známe svým tradičním japonským oděvem - kimono a kreslenými filmy či seriály - anime.
Hlavní městem je Tokio, které má asi 9 007 407 obyvatel. Tokio se nachází na ostrově Honšú. Do roku 1868 se Tokio jmenovalo Edo. Tokio není oficiální město Japonska.


Japonská hymna Kimi ga yo
Japonská vlajka

Symbol JaponskaJaponsko
Významný Japonský oděv - Kimono

O mé maličkosti

8. prosince 2014 v 17:40 | Harumi - chan
Mé pravé jméno je Patricie. Hodně lidí mi říká Paťo, Páťo, Ufotrone (XD to vymyslela moje nej kámoška, protože mám ráda mimozemšťany XD) a Harumi (jednou jsem se takhle podepsala a už mi tak začali všichni mí kámoši říkat).

Collab with Ellie - chan

8. prosince 2014 v 14:11 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Hey guys!
Opět vám sem dávám další obrázek. A opět je pár dní starý. Snad to nikomu nevadí. Víte, tohle je můj druhý blog, takže sem předělávám nějaké věci z toho starého :) Ale dost keců, tady je ten obrázek ^^

Jen tak mimochodem, má postava je v tom modrém tričku ^^ Nu, její jméno neznám Q_Q Agh, ještě jsem ho nestihla vymyslet... a taky se mi nechtělo... Nenapadá vás nějaké pěkné? *vidí malé světlo naděje* :))
Hope you like it! ^^

Monster draw

6. prosince 2014 v 19:55 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Mno a tady je má další starší kresba ^^ Um, hlavně se mě neptejte, co je to za příšeru na obrázku, sama to nevím... Původně to měl být upír, ale teď... vážně nevím. Kámošku napadlo, že to může být temný elf :D tak jako celkem dobrej nápad, elfovi se podle mě celkem podobá. Pokud máte nějaký nápad, co by tady tenhle klučina mohl být, nebojte se to napsat do komentářů... I přesto, jak ten klučina vipadá divně, jsem s tím celkem spokojená :D Jinak, tenhle ten klučina vznikl při jedné podle mě trochu šílené písničky. Tu najdete u speedpaintu. Ano, musela jsem to prostě natočit...


Divnej co? Ale mě se strašně moc líbí ty jeho červený očička *3*

A tady je samozřejmě ten speedpaint s tou písničkou, o které jsem se již zmiňovala :)


Summer time

6. prosince 2014 v 19:25 | Harumi - chan |  Moje tvorba
Ahoj, ahoj!
Takže vám sem přidávám svou první kresbu (né první, jako kdybych ji před chvílí nakreslila, ale jako první článek). Je to trochu starší kresba :) ALE! to nikomu nevadí :D Mno a aby toho nebylo málo, natočila jsem speedcoloring, ve kterém ji vybarvuji ^^ Nebojte, obrázek i video vám sem dám. Tak to by bylo vše k Harumi a teď bych vám chtěla sdělit, že jsem se rozhodla dělat vlastní nightcore písničky :D Nightcore strašně moc ráda poslouchám, takže se dalo očekávat, že si je budu jednou dělat sama. Až nějakou udělám (spíše, až je dám na youtube, protože už jich mám udělaných celkem dost :D), tak vám je sem dám. Jé, já jsem ale hodná (jen ironie, ok?) XD Ještě dodám, obrázek je celkem velký, takže se vám nemusí dobře zobrazovat.


A videjko: ^^
Ve videu si můžete všimnout Nightcore písniček :D

Snad se vám obrázek líbí :))

Šuplík plný mých OC a RPC

6. prosince 2014 v 18:50 | Harumi - chan
(do Naruta)

(do SAO a SAO 2)

(do Fairy Tailu)

Ostatní: